تاریخچه سایت علی بابا - ترینو

 

 

شرکت سهامدار اصلی علی‌بابا به‌دنبال راه‌هایی برای سلب سهام از جک ما، بنیانگذار علی بابا و گرفتن کنترل شرکت از دست اوست. به گزارش رویترز این اقدام بخشی از سیگنال‌هایی است که از سوی دولت چین برای رفع مشکلات پیش روی علی بابا داده شده است. جک ما که یکی از مشهورترین کارآفرینان چینی محسوب می‌شود ماه‌هاست در انظار عمومی حاضر نشده و شایعاتی درباره دستگیری وی توسط مقامات چینی منتشر شده بود.

طلا صعودی می‌شود؟

  نوشته شده توسط   31 فروردين 1400

 قیمت طلای جهانی، امروز ۹۹/۱۱/۲۱

 

 

 

همانطور که بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کردند طلا در اولین روز از معاملات هفتگی در بازار جهانی با افزایش قیمت کار خود را آغاز کرد. هر چند در ادامه روز روند طلا کاهشی شد اما قیمت هر اونس طلا روز گذشته تا نزدیکی مرز ۱۷۹۰ دلاری پیش رفت و عمده دلیل این افزایش قیمت، افت ارزش دلار آمریکا و نرخ بهره اوراق بلند‌مدت در آمریکا بود. طلا دو هفته متوالی است که توانسته بر روی موج تضعیف ارزش دلار آمریکا و نرخ اوراق قرضه روندی صعودی داشته باشد و اکنون امیدوار به شکستن مرز ۱۸۰۰ دلاری باشد.

 

 

 «دنیای‌اقتصاد» کارنامه مجوزدهی به صنعت و معدن در زمستان ۹۹ را بررسی کرد. مرور آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد در نتیجه بهبود چشم‌انداز بخش تولید بیش از ۱۴۲هزار شغل تازه در بخش صنعت ایجاد شده و سرمایه‌گذاری روی طرح‌های تازه نیز افزایش یافته است. در عین حال در بخش معدن نیز شرایط بهبود یافته و سرمایه‌گذاری و اشتغال در بخش معدن صعودی بوده است. رشد ۱/ ۱۸ درصدی پروانه‌های بهره‌برداری بخش معدن در کنار افزایش ۱۰درصدی پروانه‌های بهره‌برداری در بخش صنعت به خوبی گویای بهبود شرایط تولید در بنگاه‌های صنعتی و معدنی است.

سفته و تفاوت آن با چک از منظر قانون | مزایای و معایب چک و سفته (همراه با  پادکست)

 

 

 

در اولین روز هفته، سکه و دلار راه کاهشی را در پیش گرفتند . روز شنبه، اسکناس آمریکایی ۹۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۴ هزار و ۸۴۰ تومان رسید. شروع کاهشی دلار در هفته جاری در حالی صورت گرفت که بازدهی این ارز در هفته گذشته به مثبت ۷/ ۰ درصد رسیده بود.

 لیست قیمت محصولات فول آپشن HONDA در بازارهای جهانی

 

 

 

 

طبق اعلام سخنگوی شرکت خودروسازی هوندا، این شرکت موافقت کرده تنها کارخانه خود را در انگلیس به غول توسعه‌دهنده فضای صنعتی یعنی شرکت پاناتونی بفروشد. به گزارش رویترز، گفته می‌شود مالک جدید کارخانه هوندا قصد دارد سرمایه‌گذاری زیادی را در آن انجام دهد.

صفحه1 از165
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo