افزایش بهره وری کارکنان - 10 استراتژی برای افزایش بهره وری کارکنان در سال  2020| بهتایم

 

 

 

در جهان پس از کرونا، به سختی می‌توان گفت که کدام مدل‌های کار به شیوه‌های سنتی ادامه خواهند یافت. برخی از مشاغل، همواره با ساعات کاری ۹ تا ۱۷ و حضور در دفاتر منسجم شناخته می‌شدند. اما کرونا باعث شد که بسیاری از کارکنان به خانه‌های خود بازگردند و از آنجا وظایفشان را پیش ببرند. هاینه کراگ ایورسن، مدیرعامل شرکت مدیریت داده تایماکستندر، معتقد است با توجه به امکانات موجود، چنین تغییری چندان دشوار نبوده است. او در مصاحبه‌ای توضیح داده است که چگونه شرکتش توانست در جریان کرونا، با موفقیت به مدیریت زمان کارکنان دورکار خود بپردازد.

تاریخچه سایت علی بابا - ترینو

 

 

شرکت سهامدار اصلی علی‌بابا به‌دنبال راه‌هایی برای سلب سهام از جک ما، بنیانگذار علی بابا و گرفتن کنترل شرکت از دست اوست. به گزارش رویترز این اقدام بخشی از سیگنال‌هایی است که از سوی دولت چین برای رفع مشکلات پیش روی علی بابا داده شده است. جک ما که یکی از مشهورترین کارآفرینان چینی محسوب می‌شود ماه‌هاست در انظار عمومی حاضر نشده و شایعاتی درباره دستگیری وی توسط مقامات چینی منتشر شده بود.

طلا صعودی می‌شود؟

  نوشته شده توسط   31 فروردين 1400

 قیمت طلای جهانی، امروز ۹۹/۱۱/۲۱

 

 

 

همانطور که بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کردند طلا در اولین روز از معاملات هفتگی در بازار جهانی با افزایش قیمت کار خود را آغاز کرد. هر چند در ادامه روز روند طلا کاهشی شد اما قیمت هر اونس طلا روز گذشته تا نزدیکی مرز ۱۷۹۰ دلاری پیش رفت و عمده دلیل این افزایش قیمت، افت ارزش دلار آمریکا و نرخ بهره اوراق بلند‌مدت در آمریکا بود. طلا دو هفته متوالی است که توانسته بر روی موج تضعیف ارزش دلار آمریکا و نرخ اوراق قرضه روندی صعودی داشته باشد و اکنون امیدوار به شکستن مرز ۱۸۰۰ دلاری باشد.

منظور از مشاوره مدیریت چیست و یک مشاور مدیریت چه کارهایی انجام میدهد؟

 

 

 

هر ‌جا سخن از حقوق عمومی است جای پای دولت در آن دیده می‌شود. سخن گفتن از دولت و اندیشیدن پیرامون آن نه کهنگی دارد و نه تمام‌شدنی است و پیوسته می‌تواند همچون پدیده‌ای جدید و نوین مورد مداقه علمی قرار گیرد.

 

 

 «دنیای‌اقتصاد» کارنامه مجوزدهی به صنعت و معدن در زمستان ۹۹ را بررسی کرد. مرور آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد در نتیجه بهبود چشم‌انداز بخش تولید بیش از ۱۴۲هزار شغل تازه در بخش صنعت ایجاد شده و سرمایه‌گذاری روی طرح‌های تازه نیز افزایش یافته است. در عین حال در بخش معدن نیز شرایط بهبود یافته و سرمایه‌گذاری و اشتغال در بخش معدن صعودی بوده است. رشد ۱/ ۱۸ درصدی پروانه‌های بهره‌برداری بخش معدن در کنار افزایش ۱۰درصدی پروانه‌های بهره‌برداری در بخش صنعت به خوبی گویای بهبود شرایط تولید در بنگاه‌های صنعتی و معدنی است.

سفته و تفاوت آن با چک از منظر قانون | مزایای و معایب چک و سفته (همراه با  پادکست)

 

 

 

در اولین روز هفته، سکه و دلار راه کاهشی را در پیش گرفتند . روز شنبه، اسکناس آمریکایی ۹۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۲۴ هزار و ۸۴۰ تومان رسید. شروع کاهشی دلار در هفته جاری در حالی صورت گرفت که بازدهی این ارز در هفته گذشته به مثبت ۷/ ۰ درصد رسیده بود.

داستان دو مدیر کاملا متفاوت

  نوشته شده توسط   23 فروردين 1400

رشته مدیریت در ایتالیا | تحصیل رشته مدیریت در ایتالیا | تحصیل در ایتالیا |  موسسه سیم آخر

 

 

 

 من فکر می‌کنم در دوران کاری‌ام، هم با بهترین مدیر دنیا و هم بدترین مدیر دنیا کار کرده‌ام آن هم در یک شرکت و در یک دوره زمانی نه چندان طولانی. الان که به دوران متفاوتی که در زمان مدیریت هر کدام از این دو مدیر در شرکت بر من گذشت نگاه می‌کنم می‌توانم به خوبی بفهمم که سبک مدیریت و منش شخصی یک مدیر تا چه حد می‌تواند بر رفتار و احساس کارکنان تاثیرگذار باشد و در نتیجه بهره‌وری و کارآیی آنها را کاهش یا افزایش دهد. گاهی اوقات وقتی شما با یک مدیر درجه یک و عالی کار می‌کنید و همه چیز بر وفق مراد شماست ممکن است به این نتیجه برسید که شخصیت و الگوهای مدیریتی و رفتاری مدیران تاثیر چندانی بر عملکرد کارکنان ندارد و کارها طبق روال معمول پیش خواهد رفت و در نتیجه ممکن است این پندار در ذهن شما شکل بگیرد که با تغییر یافتن مدیر و جایگزین شدن او با فردی دیگر مشکل خاصی برای مجموعه پیش نخواهد آمد و روند کار با همان کیفیت به پیش خواهد رفت. با این همه دو داستان زیر که داستان‌هایی واقعی هستند به خوبی نشان می‌دهند سبک رفتاری و مدیریتی یک مدیر تا چه حد می‌تواند کل مجموعه کاری را تحت‌تاثیر قرار دهد و بهره‌وری و توانمندی‌های تیمی کارکنان را تحت‌الشعاع قرار دهد.

رهبری سازمان چه چالش‌ها و هزینه‌هایی دارد؟ - رسانه موفقیت یوکن

 

 

 

وقتی به روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ نزدیک می‌شدیم؛ سالی که جامعه جهانی را مورد آزمایش قرار داد، به راحتی می‌توان گفت که بسیاری از مردم در انتظار اتمام سریع‌تر آن سال بودند. با این حال، سال ۲۰۲۰ بسیاری از موضوعات سیستمی را که افراد و شرکت‌ها در سراسر جهان با آن روبه‌رو هستند روشن ساخته است که اگر نتوانیم از آن برای آینده درس بگیریم و تامل نکنیم، بسیار ناامید خواهیم شد.

وقتی مشتری اعصاب ندارد...

  نوشته شده توسط   21 فروردين 1400

۱۰ نکته برای مدیریت خود ؛ راهبر خویشتن باشید | آیدین نامدار

 

 

در نوامبر ۲۰۱۰ یکی از ثروتمندان چینی که یک خودروی لامبورگینی خریده بود و از خدمات پس از فروش ضعیف این شرکت در محل زندگی خود به تنگ آمده بود، از خبرنگاران رسانه‌های جمعی دعوت کرد و به چند کارگر ساختمانی دستور داد تا با پتک و کلنگ به جان ماشین ۵۵۰ هزار دلاری او بیفتند. پس از این اتفاق که بازخورد بسیاری در رسانه‌های چینی داشت فروش لامبورگینی در چین ۷۸ درصد کاهش یافت.

صفحه1 از119
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo